Tarcza antykryzysowa dla ngo – opolski trzeci sektor

Jak działać w aktualnej sytuacji? Na jakie wsparcie mogę liczyć teraz? Jak pozyskać do 5 tys. zł dla organizacji pozarządowych w ramach działań tarczy antykryzysowej?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, które działają społecznie, wolontariuszki i wolontariuszy, osoby działające w organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych.

Spotkanie opolskiego trzeciego sektora online odbędzie się w czwartek 18-go marca od 14:00 do 15:00. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prelegentem na spotkaniu będzie Tomasz Kwiatek – wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu.

Spotkanie moderować będzie Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty oraz twórca Talentowni.

Poza tarczą antykryzysową dla organizacji pozarządowych zostanie poruszony temat tworzącego się porozumienia / koalicji / sieci opolskiego trzeciego sektora, grantów na dotacje oraz konsultacji strategii województwa.

Opolski trzeci sektor jest kontynuacją zapoczątkowanego w 2019 roku cyklu działań wspierających opolski trzeci sektor w Talentowni. To już jedenaste spotkanie z cyklu. Tym razem hybrydowo (wirtualnie na platformie Zoom i w Talentowni). Każda osoba, która zgłosi chęć udziału, zapisze się w formularzu otrzyma maila z informacją o danych technicznych oraz linka do spotkania lub zaproszenie do Talentowni. Mail zostanie przesłany do czwartku do godziny 11:00. Zapisy na wydarzenie możliwe tylko do czwartku do godziny 10:00.

Zapisy tutaj: https://app.evenea.pl/event/opolski3sektor11

Dużo spokoju i zdrowia życzy zespół Fundacji Kwitnące Talenty & Talentowni

W imieniu organizatorów

Piotr Koziol

PS: Mamy informacje zwrotne, że kilka osób pragnie uczestniczyć w bezpośrednim spotkaniu w Talentowni. Jest taka możliwość. Liczba miejsc ograniczona aktualnymi wytycznymi. Decyduje kolejność zgłoszeń.  W takim przypadku prosimy o bezpośrednie zgłoszenia na maila Fundacji: fundacja@kwitnacetalenty.pl.