Szkolenie w Mosznej

Szanowni Państwo,
Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego, Pełnomocnicy ds. Organizacji Pozarządowych, osoby zajmujące się w jednostce samorządu terytorialnego współpracą z organizacjami pozarządowymi.
W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego, Zarządu Województwa oraz własnym, serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie szkoleniowo–integracyjne dla przedstawicieli Organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego oraz Pełnomocników ds. Organizacji Pozarządowych lub osób zajmujących się współpracą z organizacjami pozarządowymi w jednostce samorządu terytorialnego województwa opolskiego.


Spotkanie odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 r. w Zamku Moszna, ul. Zamkowa 1 Moszna.
Spotkanie poświęcone będzie między innymi pogłębieniu wiedzy w zakresie prezentowanym podczas spotkania w Pokrzywnej, tj. ochronie danych osobowych oraz mediom społecznościowym (z podziałem na grupy dla osób początkujących i zaawansowanych), a także tematyce prowadzenia działalności odpłatnej i nieodpłatnej – szczegółowy program zostanie przesłany w terminie późniejszym osobom, które zgłoszą się do uczestnictwa w szkoleniu.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Planujemy również zorganizować dojazd z Opola do Mosznej i z powrotem, po wcześniejszym zadeklarowaniu.
W załączeniu przesyłam Państwu formularz zgłoszeniowy, na którym mogą Państwo zgłaszać się do uczestnictwa w spotkaniu. Zgłoszenia proszę przesłać w nieprzekraczalnym terminie: do 25 maja 2017 r. na adres a.szyniec@opolskie.pl

Liczba osób, które mogą uczestniczyć w spotkaniu ze względów techniczno-logistycznych jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel. 77 54 16 593.